ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SPA-1X10GE-L-V2

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD | فروشگاه آنلاین …
https://mrshabake.com/product/cisco-sfp-module-glc-lh-smd/
ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD |این مدل نسبت به مدل‌های مشابه و هم سری توانایی عملکرد در دمای بالای 50 سانتی گراد را دارا می‌باشد. و همچنین پشتیبانی از …

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-SR | فروشگاه آنلاین …
https://mrshabake.com/product/cisco-sfp-module-10g-sr/
ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-SR | ماژول‌های سیسکو 10GBASE SFP+، می‌توانند سرعت‌های متفاوتی را تا حداکثر 10 گیگابیت اترنت به مرکز داده، کابینه …

ماژول شبکه سیسکو C3850-NM-4-10G – آی تی بازار
https://www.itbazar.com/p_35411.aspx

قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW Cisco – …
https://www.itbazar.com/p_40425.aspx
ماژول فیبر نوری سیکو مدل DS-SFP-FC8G-SW دارای طول موج 850 نانومتر است و نوع کابل … Ports: 1 x network – 8Gb Fibre Channel (short wave) – LC multi-mode x 2 …

دریافت لیست تجهیزات – Hiweb.ir
https://www.hiweb.ir/docs/default-source/documents/tender-equipment.xlsx?sfvrsn=2

network line card – سوئیچ شبکه Gigabit سیسکو
m.persian.gigabit-networkswitch.com/buy-network_line_card-page5.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *